U listiću
Nogomet(10) IgraKoliko golova?Sljedeći gol?
1X2-+1X2
Tanzanija - Ekvatorska Gvineja 16´ 0:0 1,80 2,95 4,70 1.5 2,00 1,70 1,65 5,25 3,15
+ 30
Zimbabve - Bocvana 18´ 0:0 1,55 3,15 6,50 1.5 2,00 1,70 1,50 5,25 4,00
+ 28
Mainz 05 - Darmstadt 98 64´ 1:1 2,35 2,10 4,70 2.5 2,65 1,40 2,15 2,65 3,60
+ 6
Rusija (U21) - Letonija (U21) 63´ 1:0 1,01 14,00 40,00 1.5 4,00 1,21 1,25 4,00 16,50
+ 18
Bugarska (U21) - Poljska (U21) 17´ 0:0 3,00 2,80 2,40 1.5 2,25 1,55 2,30 6,25 2,00
+ 31
Ukrajina (U21) - Danska (U21) 0:0 2,80 3,40 2,15 1.5 3,60 1,22 2,10 13,50 1,80
+ 31
Doxa Drama - Panachaiki 2005 45´ 1:0 1,85 2,90 4,45 1.5 3,55 1,25 4,10 3,55 1,70
+ 15
AL Nasr SC Dubai - Al Jazira 0:0 2,60 3,60 2,25 1.5 3,75 1,22 2,00 15,00 1,85
+ 22
Al Rayyan - Al-Ahli Doha 52´ 2:1 1,18 5,50 15,00 3.5 5,25 1,12 1,70 5,25 3,05
+ 9
Al Sadd - AL Shahaniya 51´ 2:0 1,03 10,75 39,00 2.5 5,00 1,14 1,70 5,00 2,95
+ 11
Tenis(7) IgraKlađenje setovaSljedeća igra?
121212
Amandine Cazeaux - Almudena Sanz Llaneza Fernandez 2. set 0:0 1,25 3,60 2 1,65 2,10 1 1,60 2,20
+ 25
Kiranpal Pannu - Ignacio Carou 2. set 4:2 1,01 12,00 2 1,05 7,50 7 1,27 3,40
+ 19
Maya Tahan - Vanessa Ong 2. set 0:0 9,00 1,03 2 3,80 1,22 1 1,22 3,80
+ 22
Luis Patino - Alexander Weis 2. set 1:1 1,50 2,40 2 2,25 1,55 3 15,00 1,00
+ 24
Joao Lucas Reis DA Silva - Cameron Green 1. set 1:2 1,43 2,60 1 1,65 2,10 4 1,22 3,80
+ 27
Kyrian Jacquet - Harold Mayot 1. set 0:3 4,75 1,15 1 10,00 1,02 4 3,80 1,22
+ 26
Marco Brugnerotto - Titouan Droguet 1. set 1:1 2,30 1,53 1 2,30 1,53 3 7,50 1,05
+ 26
Hokej na ledu(19) IgraKoliko golova?Sljedeći gol?
1X2-+1X2
HIFK Helsinki - SaiPa Lappeenranta 0:0 1,35 5,00 5,50 4.5 2,60 1,40 1,40 44,00 2,55
+ 40
Hämeenlinna - Assat Pori 0:0 1,70 4,05 3,65 3.5 2,80 1,35 1,55 44,00 2,20
+ 40
Ilves Tampere - Tappara 0:0 2,35 3,90 2,40 4.5 2,40 1,50 1,80 44,00 1,80
+ 41
KalPa Hockey - Turku PS 0:0 2,20 3,75 2,60 3.5 3,10 1,30 1,75 44,00 1,90
+ 41
Pelicans Lahti - Karpat Oulu 0:0 4,80 4,60 1,50 4.5 2,30 1,50 2,40 44,00 1,45
+ 40
Vaasan Sport - Lukko Rauma 0:0 2,85 3,90 2,00 4.5 2,55 1,45 1,95 44,00 1,70
+ 41
Trinec - Mlada Boleslav 15´ 0:0 1,85 3,55 3,60 4.5 1,55 2,30 1,70 36,00 2,00
+ 37
Plzen - Karlovy Vary 0:0 1,40 5,00 5,25 4.5 2,55 1,45 1,40 44,00 2,50
+ 40
Vitkovice - Kometa Brno 0:0 2,60 3,90 2,15 3.5 3,35 1,25 1,90 44,00 1,75
+ 41
CSK Vvs Samara - Dizel Penza 40´ 0:1 9,75 3,45 1,45 3.5 1,30 3,00 2,25 6,25 1,95
+ 30
Loko Jaroslav - MHC Dynamo Moscow 40´ 2:0 1,03 10,50 25,00 3.5 2,00 1,70 1,60 6,00 3,00
+ 31
Himik Voskresensk - KRS Peking 25´ 0:0 1,85 3,00 4,25 3.5 1,40 2,65 1,60 11,75 2,50
+ 36
HC Tambov - Rjazanj 20´ 2:0 1,14 7,25 13,50 4.5 2,20 1,60 1,75 18,25 2,05
+ 35
Buran Voronjež - Bars Kazan 10´ 0:1 5,50 4,75 1,45 4.5 2,50 1,45 2,00 42,00 1,65
+ 37
Zvezda Chekhov - Ceng Tou 12´ 2:0 1,04 11,75 22,00 5.5 2,70 1,40 1,40 42,00 2,60
+ 34
Ska-1946 - Almaz Čerepovec 13´ 0:0 1,95 3,85 3,00 4.5 1,55 2,25 1,65 39,00 2,05
+ 38
MHK Krylia Sovetov - Ska-Varyagi 14´ 0:1 2,35 3,70 2,50 4.5 2,30 1,55 1,50 42,00 2,35
+ 36
Riga - Mitiščinskije Atlanti 0:0 1,40 5,00 5,00 4.5 2,25 1,55 1,45 44,00 2,50
+ 40
HC Rostov - HK Torpedo Gorkii 0:0 2,20 3,65 2,60 3.5 2,45 1,45 1,75 43,00 1,90
+ 41
Košarka(7) IgraBodovi/KvartalKoliko bodova?
1X2+-+-
Wilki Morskie Szczecin - Astoria Bydgoszcz 0:0 1,14 4,50 1 / 43.5 1,70 1,90 173.5 1,65 1,95
+ 41
Uniks Kazan - CSKA Moskow 30´ 40:61 4 / 36.5 1,65 2,00 140.5 2,25 1,55
+ 27
Karsiyaka Belediyespor - Murat Pasaoglu Spor 31´ 46:52 3,85 1,20 4 / 33.5 1,80 1,80 134.5 2,25 1,50
+ 29
Beylikduzu Basket - Aykon TED Ankara Kolejliler 20´ 25:37 8,00 1,03 3 / 34.5 1,60 2,10 134.5 1,90 1,70
+ 28
Gaz Metan Medias - ABC Athletic Constanta 10´ 31:19 2 / 37.5 1,65 1,95 166.5 1,65 2,00
+ 31
Mba Moscow - Spartak Saint Petersburg 14:21 3,00 1,30 2 / 33.5 1,60 2,10 144.5 1,65 2,00
+ 39
SK Prometey - BK Dinamo Odessa 11´ 20:22 2 / 41.5 1,65 2,00
+ 27
Odbojka(4) IgraPoeni / bodovi po setuKlađenje setova
1X2+-12
Lks Commercecon Lodz - Impel Wroclaw 0:0 1,05 7,25 1 / 42.5 1,35 2,65 1 1,16 4,45
+ 13
Belogorye Belgorod - UFA Ural 1. set 24:19 1,25 3,35
+ 3
Besiktas Istanbul - Vakifbank Istanbul 2. set 12:19 2 / 41.5 1,75 1,85
+ 12
Eczacibasi Vitra - Thy 0:0 1,01 9,75 1 / 42.5 1,50 2,25 1 1,10 5,50
+ 13
Rukomet(2) IgraGolovi po poluvremenuKoliko golova?
1X2+-+-
Kuban Krasnodar - Etv-Erdi 30´ 19:13 1,02 21,00 13,25 59.5 1,35 2,65
+ 6
Luch - CSKA Moscow 30´ 16:21 64.5 1,45 2,35
+ 4
Odbojka na pijesku(5) IgraPoeni / bodovi po setuKlađenje setova
1X2+-12
Bourne/Crabb (USA) - Varenhorst/van de Velde (NED) 1. set 1:1 1,75 1,95 1 / 36.5 1,30 2,95 1 1,70 1,90
+ 12
Gao/Li (CHN) - Schumann/Durant (AUS) 2. set 4:7 1,65 2,10 2 / 36.5 1,35 2,70 2 3,45 1,22
+ 13
Walkenhorst/Winter (GER) - Andre/George Wanderley (BRA) 1. set 17:14 1,70 2,00 1 / 41.5 3,80 1,18 1 1,14 4,35
+ 9
Rossi/Carambula (ITA) - Pedro Solberg/Oscar (BRA) 1. set 13:14 1,85 1,80 1 / 38.5 1,22 3,50 1 2,05 1,60
+ 10
Aahman/Hellvig (SWE) - Mazin/Nouh (OMN) 0:0 1,35 2,95 1 / 36.5 1,35 2,75 1 1,35 2,60
+ 9
Stolni tenis(2) IgraPoeni / bodovi po setuKlađenje setova
1X2+-12
Kihara M / Nagasaki M - Jeon J / Shin Y 2. set 5:4 1,30 3,00 2 / 17.5 1,15 4,20 2 1,50 2,30
+ 8
Hirano M / Ishikawa K - Chen S-Y / Cheng H-T 1. set 3:6 1,30 2,95 1 / 17.5 1,14 4,25 1 2,25 1,55
+ 8
Snooker(1) IgraFrame Winner
1X212
Selby M. - Higgins J. Susret počeo 1:2 3,05 1,30 5 1,70 2,00
+ 7
Prikaži
Predstojeći događaji (156) Liga Igra
1 x 2
15.11., 17:00 ORG Junior - Krasnaja Armija Rusija MHL
15.11., 17:30 CSO Voluntari - CSM Miercurea Ciuc Rumunjska Liga Nationala
15.11., 17:30 Tricked Esport - Team Heretics WePlay! CS:GO Forge of Masters 1,45 2,55
15.11., 17:35 Tomas Lipovsek Puches - Tigre Hank ITF Meksiko muškaraca 2,25 1,50
15.11., 17:50 Ovtcharov D. - Harimoto T. Austrian Open 2,60 1,45
15.11., 17:50 Niwa K. - Falck M. Austrian Open 2,50 1,45
15.11., 18:00 Brazil - Argentina International Friendlies 2,25 3,15 3,20
15.11., 18:00 Heroic - Triumph Gaming Dreamhack CS:GO Atlanta 1,18 4,20
15.11., 18:00 Finska - Lihtenštajn EURO 2020 Kvalifikacija 1,07 12,00 26,00
15.11., 18:00 Armenija - Grčka EURO 2020 Kvalifikacija 3,25 3,35 2,25
Nema događaja za aktualnu selekciju