Današnja ponuda

Njemačka Bundesliga / Utakmica

21.09.2019

07:30

Leverkusen 1,35

X 5,30

Union Berlin 8,00

07:30

Freiburg 2,00

X 3,50

Augsburg 3,70

07:30

FC Bayern München 1,12

X 9,30

1. FC Köln 18,50

07:30

Hertha BSC 1,80

X 3,90

Paderborn 4,10

10:30

Werder Bremen 4,20

X 4,10

RB Leipzig 1,75

Spain LaLiga / Utakmica

21.09.2019

05:00

Villarreal 1,63

X 4,05

Valladolid 5,40

08:00

Levante 2,10

X 3,55

Eibar 3,40

10:30

Atletico Madrid 1,40

X 4,30

Celta de Vigo 9,20

13:00

Granada 7,70

X 5,20

Barcelona 1,37

England Premier League / Utakmica

21.09.2019

05:30

Leicester City 2,65

X 3,45

Tottenham 2,60

08:00

Burnley 2,00

X 3,60

Norwich 3,60

08:00

Everton 1,70

X 3,60

Sheffield United 5,50

08:00

Manchester City 1,12

X 9,00

Watford 20,00

10:30

Newcastle United 2,50

X 3,10

Brighton 3,05

Italy Serie A / Utakmica

21.09.2019

07:00

Udinese 2,00

X 3,40

Brescia 3,80

10:00

Juventus 1,15

X 7,60

Verona 18,50

12:45

AC Milan 2,95

X 3,20

Inter Milano 2,50

France Ligue 1 / Utakmica

21.09.2019

09:30

Marseille 2,00

X 3,35

Montpellier 4,00

12:00

Metz 2,10

X 3,05

SC Amiens 4,05

12:00

Stade Reims 2,55

X 3,20

Monaco 2,90

12:00

Bordeaux 1,80

X 3,40

Brest 5,00

12:00

Nimes 2,10

X 3,45

Toulouse 3,55

12:00

Nizza 1,75

X 3,65

Dijon 4,90

Germany Second League / Utakmica

21.09.2019

05:00

SV Wehen Wiesbaden 3,45

X 3,60

Bielefeld 2,00

05:00

VfB Stuttgart 1,55

X 4,30

Greuther Fürth 5,30

05:00

Sandhausen 2,10

X 3,50

VfL Bochum 3,35

05:00

1. FC Nürnberg 2,00

X 3,40

Karlsruher SC 3,70

Germany Third League / Utakmica

21.09.2019

06:00

Kaiserslautern 2,40

X 3,30

Magdeburg 2,80

06:00

Hallescher FC 1,37

X 4,65

Preussen Muenster 7,30

06:00

Chemnitz 2,00

X 3,50

CZ Jena 3,40

06:00

Duisburg 1,73

X 3,70

1860 München 4,30

06:00

FC Viktoria Köln 2,70

X 3,40

Braunschweig 2,40

06:00

Unterhaching 1,67

X 3,85

SG Sonnenhof Großaspach 4,40

Greece Super League 1 / Utakmica

21.09.2019

08:15

Volos Nps 2,60

X 3,10

OFI Heraklion 2,85

10:30

Asteras Tripolis 2,25

X 3,00

Atromitos 3,50

11:00

Panetolikos 5,60

X 3,55

AEK Atena 1,65

Austria Bundesliga / Utakmica

21.09.2019

09:00

SV Mattersburg 4,00

X 3,50

Sturm Graz 1,83

09:00

Admira Wacker 2,25

X 3,45

St. Poelten 2,85

09:00

Swarovski Tirol 4,25

X 4,00

Rapid Beč 1,67

Switzerland Super League / Utakmica

21.09.2019

11:00

Xamax 2,75

X 3,40

Sion 2,35

11:00

St. Gallen 2,55

X 3,55

FC Servette Ženeva 2,45

Turkey Süper Lig / Utakmica

21.09.2019

06:00

Kasimpasaspor 2,20

X 3,50

Antalyaspor 2,95

08:30

Kayserispor 2,40

X 3,20

Denizlispor 2,85

11:00

Fenerbahce Istanbul 1,21

X 6,10

MKE Ankaragücü 11,00

Portugal Primeira Liga / Utakmica

21.09.2019

11:00

Belenenses Lisabon 3,20

X 3,35

Rio Ave FC 2,20

13:30

Moreirense 7,50

X 4,75

Benfica Lisabon 1,40

Nizozemska Ehrendivision / Utakmica

21.09.2019

10:30

Sparta Rotterdam 1,53

X 4,45

Waalwijk 5,00

11:45

Groningen 1,83

X 3,60

Zwolle 3,95

11:45

Willem II 1,67

X 3,80

Venlo 4,50

12:45

Vitesse 1,30

X 5,50

Fortuna Sittard 7,50

Belgium First Division A / Utakmica

21.09.2019

10:00

Charleroi 1,60

X 4,00

St. Truiden 4,75

12:00

Waasland Beveren 3,30

X 3,60

Mouscron 2,00

12:00

FC Antwerpen 1,37

X 4,80

Cercle Brugge 6,90

12:30

Genk 1,35

X 5,10

Oostende 7,00

Scotland Premiership / Utakmica

21.09.2019

08:00

Livingston 3,05

X 3,00

Aberdeen 2,40

08:00

St. Mirren 1,85

X 3,35

Hamilton 4,15

08:00

Motherwell 1,75

X 3,60

Ross County 4,30

Spain LaLiga 2 / Utakmica

21.09.2019

08:00

Cádiz 2,10

X 3,10

La Coruna 3,85

10:00

Zaragoza 1,46

X 4,35

CD Lugo 6,70

12:00

Rayo Vallecano 2,10

X 3,25

Almeria 3,60

12:30

Albacete 2,55

X 2,90

Malaga 3,05

Italy Serie B / Utakmica

21.09.2019

07:00

Cremonese 2,20

X 3,05

Crotone 3,30

07:00

Juvestabia 2,25

X 3,10

Ascoli 3,20

07:00

Benevento Calcio 1,60

X 3,65

Cosenza 5,60

07:00

Spezia 2,30

X 3,10

Perugia 3,05

07:00

Pescara 2,45

X 3,10

Virtus Entella 2,85

07:00

Livorno 2,05

X 3,10

Pordenone 3,65

07:00

Empoli 1,77

X 3,45

AS Cittadella 4,45

10:00

Chievo 2,05

X 3,15

Pisa Calcio 3,65

France Ligue 2 / Utakmica

21.09.2019

07:00

Caen 3,70

X 2,95

Lens 2,10

England Championship / Utakmica

21.09.2019

05:30

Leeds United 1,40

X 4,80

Derby County 7,00

08:00

Brentford 1,83

X 3,55

Stoke City 4,20

08:00

Birmingham City 2,80

X 3,05

Preston North End 2,65

08:00

Nottingham Forest 1,75

X 3,60

FC Barnsley 4,60

08:00

Cardiff City 2,00

X 3,45

Middlesbrough 3,60

08:00

Millwall 2,60

X 3,20

Q.P.R. 2,70

08:00

Sheffield Wednesday 2,90

X 3,35

Fulham 2,40

08:00

Bristol City 2,45

X 3,45

Swansea 2,75

08:00

Luton Town 2,15

X 3,65

Hull City 3,10

08:00

Reading 2,35

X 3,40

Blackburn 2,90

08:00

Wigan 2,15

X 3,40

Charlton Athletic 3,25

Sweden Allsvenskan / Utakmica

21.09.2019

05:30

Falkenberg 1,97

X 3,60

Ostersunds FK 3,60

08:00

Kalmar 3,95

X 3,45

Haecken 1,93

08:00

Norrkoping 1,47

X 4,50

Orebro 6,20

10:00

IFK Goteborg 1,67

X 4,00

IK Sirius 4,60

Norway Eliteseries / Utakmica

21.09.2019

10:00

Brann Bergen 1,90

X 3,35

Haugesund 3,85

Austria Second League / Utakmica

21.09.2019

06:30

FC Liefering 2,00

X 3,65

Innsbruck 3,10

12:00

Team fur Vienna 2,00

X 3,30

FC Dornbirn 3,30

Turska 2.Lig Beyaz Grup / Utakmica

21.09.2019

06:00

Gumushanespor 2,45

X 3,35

Pendikspor 2,55

06:00

Hekimoglu Trabzon 2,25

X 3,35

Diyarbakir Buyuksehir Belediyespor 2,80

07:00

AS Sariyer 2,55

X 3,35

Afjet Afyonspor 2,45

07:00

Sancaktepe 1,75

X 3,70

Corum Belediyespor 3,90

Germany U19 A-Juniors Bundesliga (90´) / Utakmica

21.09.2019

03:00

Fortuna Dusseldorf (U19) 1,45

X 4,35

FC Viktoria Köln (U19) 5,25

03:00

Wuppertaler SV (U19) 9,50

X 6,00

1 FC Cologne (U19) 1,20

03:00

Chemnitzer FC (U19) 15,50

X 8,75

Werder Bremen (U19) 1,08

03:00

FSV Mainz 05 (U19) 1,65

X 4,00

FC Ingolstadt 04 (U19) 3,95

03:00

VfL Bochum (U19) 2,35

X 3,55

Borussia M'gladbach (U19) 2,55

03:00

Niendorfer Tsv U19 (U19) 4,60

X 4,50

Dynamo Dresden (U19) 1,50

03:00

FC Augsburg (U19) 2,90

X 3,70

Eintracht Frankfurt (U19) 2,05

04:00

Karlsruher SC (U19) 4,30

X 4,00

VfB Stuttgart (U19) 1,60

04:00

Holstein Kiel (U19) 5,00

X 5,25

Hamburger SV (U19) 1,40

05:00

1. FC Magdeburg (U19) 6,25

X 5,00

Hertha BSC Berlin (U19) 1,35

05:00

TSG Hoffenheim (U19) 1,95

X 3,75

SC Freiburg (U19) 3,15

06:00

1. FC Heidenheim (U19) 1,80

X 3,95

Greuther Furth (U19) 3,45

07:00

TSV Alemannia Aachen (U19) 2,40

X 3,70

Arminia Bielefeld (U19) 2,40

Germany Fourth League Bavaria / Utakmica

21.09.2019

06:00

Aschaffenburg 1,80

X 3,80

VfR Garching 3,60

06:00

SV Schalding-Heining 2,25

X 3,60

Memmingen 2,65

06:00

Aubstadt 4,20

X 3,95

SV Turkgucu Ataspor Munchen 1,65

06:00

SV Heimstetten 3,05

X 3,60

TSV Buchbach 2,00

06:00

VfB Eichstatt 1,40

X 4,50

Rosenheim 6,00

06:00

FC Schweinfurt 05 1,55

X 4,15

Am. Augsburg 4,65

06:00

TSV Rain/Lech 2,95

X 3,55

Illertissen 2,10

06:00

Am. Fuerth 3,45

X 3,60

SpVgg Bayreuth 1,85

Germany Fourth League North / Utakmica

21.09.2019

06:00

Heider SV 4,10

X 4,00

FC St. Pauli II 1,65

08:00

Jeddeloh 1,80

X 3,75

Hannoverscher SC 3,70

Germany Fourth League West / Utakmica

21.09.2019

06:00

SF Lotte 1,50

X 4,10

SV Lippstadt 08 5,25

06:00

TSV Alemannia Aachen 2,50

X 3,20

Oberhausen 2,60

06:00

TUS Haltern 2,90

X 3,50

SG Wattenscheid 09 2,15

06:00

VfB Homberg 4,30

X 3,95

Am. 1. FC Koeln 1,60

06:00

Borussia Dortmund II 2,75

X 3,50

SV Rodinghausen 2,25

Germany Fourth League Northeast / Utakmica

21.09.2019

05:30

FC Viktoria Berlin 1,25

X 5,50

Rathenow 9,50

05:30

BSG Chemie Leipzig 4,95

X 4,10

Am. Hertha BSC 1,55

05:30

Bischofswerdaer FV 08 2,65

X 3,30

Lichtenberg 47 2,40

Germany Fourth League Southwest / Utakmica

21.09.2019

06:00

Bayern Alzenau 2,30

X 3,60

Am. Hoffenheim 2,55

06:00

Bahlinger SC 2,00

X 3,40

FSV Frankfurt 3,20

06:00

FC Giessen 6,25

X 4,55

Saarbrücken 1,40

06:00

Offenbach 1,27

X 5,00

Rot-Weiss Koblenz 8,50

06:00

VfR Aalen 1,75

X 3,70

TSG Balingen 3,85

06:00

SpVgg Elversberg 07 2,20

X 3,45

TSV Steinbach 2,85

Germany Women Bundesliga / Utakmica

21.09.2019

05:00

Turbine Potsdam 12,25

X 5,75

VfL Wolfsburg 1,18

England League One / Utakmica

21.09.2019

08:00

Accrington 2,40

X 3,25

FC Blackpool 2,55

08:00

Doncaster Rovers FC 2,45

X 3,30

Peterborough 2,50

08:00

Lincoln City 2,05

X 3,25

Oxford United 3,15

08:00

Tranmere Rovers 2,85

X 3,20

Burton Albion 2,25

08:00

Bolton Wanderers 7,10

X 4,55

Sunderland 1,33

08:00

Fleetwood Town 1,57

X 3,70

Rochdale 4,90

08:00

Milton Keynes Dons 1,67

X 3,65

Southend 4,20

08:00

Wycombe 2,80

X 3,20

Portsmouth 2,25

08:00

AFC Wimbledon 2,75

X 3,05

Bristol Rovers 2,40

08:00

Gillingham 2,90

X 3,20

Ipswich 2,20

08:00

Rotherham 1,77

X 3,45

Shrewsbury Town 3,95

England League Two / Utakmica

21.09.2019

08:00

Cambridge 3,20

X 3,20

Swindon 2,05

08:00

Colchester United 1,80

X 3,30

Leyton 3,90

08:00

Forest Green Rovers 1,97

X 3,15

Stevenage 3,50

08:00

Grimsby 1,83

X 3,35

Macclesfield 3,75

08:00

Oldham 1,83

X 3,40

Morecambe 3,80

08:00

Walsall 2,15

X 3,15

Scunthorpe 3,05

08:00

Bradford City 1,70

X 3,55

Carlisle 4,15

08:00

Northampton 1,93

X 3,30

Crawley Town 3,45

08:00

Crewe 1,77

X 3,55

Salford City 3,80

08:00

Newport 2,50

X 3,05

Exeter 2,60

08:00

Plymouth Argyle 1,75

X 3,50

Cheltenham 3,95

08:00

Port Vale 2,40

X 3,05

Mansfield Town 2,75

England National League / Utakmica

21.09.2019

08:00

Sutton United 2,65

X 3,15

Chesterfield 2,50

08:00

Ebbsfleet 2,50

X 3,45

Barrow 2,45

08:00

Torquay 2,00

X 3,65

Dagenham 3,10

08:00

Bromley 2,25

X 3,20

Notts County 2,90

08:00

Solihull Moors FC 1,90

X 3,35

Yeovil 3,60

08:00

Aldershot 3,15

X 3,05

Wrexham FC 2,20

08:00

Hartlepool United 2,25

X 3,25

Dover Athletic 2,85

08:00

Boreham Wood FC 2,30

X 3,15

Stockport 2,90

08:00

Maidenhead 2,55

X 3,25

Harrogate 2,50

08:00

Halifax 2,45

X 3,10

Barnet 2,70

08:00

Chorley 2,95

X 3,35

Woking FC 2,15

10:20

AFC Fylde 2,00

X 3,30

Eastleigh 3,40

Qatar Stars League / Utakmica

21.09.2019

07:50

Al Rayyan 1,85

X 3,50

Al-Khor 3,65

10:00

Al-Wakra 5,50

X 4,15

Al Duhail SC 1,45

Italija Serie C Girone A / Utakmica

21.09.2019

07:00

Pro Vercelli 2,05

X 3,05

Gozzano 3,55

12:45

AC Pistoiese 3,00

X 3,00

Como 2,30

Italija Serie C Girone B / Utakmica

21.09.2019

07:00

Arzignanochiampo 2,80

X 2,95

Alto Adige Sudtirol 2,50

09:30

Carpi 1,70

X 3,25

Rimini 4,70

10:30

Ravenna 2,30

X 3,00

Imolese Calcio 3,05

12:45

Modena 2,50

X 2,95

FeralpiSalo 2,75

12:45

Cesena 2,50

X 2,95

Piacenza Calcio 2,80

Italija Serie C Girone C / Utakmica

21.09.2019

08:00

Rende 2,80

X 2,95

Teramo Calcio 2,45

Engleska kvalifikacija FA kupa / Utakmica

21.09.2019

05:30

Irlam 9,00

X 5,50

York 1,25

08:00

Tiverton Town 1,30

X 5,00

Bristol Manor Farm 7,75

08:00

Oxford City FC 1,35

X 4,85

North Leigh 6,50

08:00

FC United of Manchester 2,35

X 3,55

Warrington Town 2,55

08:00

Kettering Town 1,40

X 4,65

Sutton Coldfield 5,75

08:00

Dulwich Hamlet 1,50

X 4,15

Bognor Regis 5,00

08:00

Hereford 1,70

X 3,80

Truro City FC 4,05

08:00

Bradford PA 2,55

X 3,70

Morpeth Town 2,30

08:00

Farnborough FC 5,50

X 4,40

Wealdstone FC 1,45

08:00

Alfreton 2,25

X 3,45

King´s Lynn 2,75

08:00

Maidstone United 1,60

X 4,10

Cheshunt 4,40

08:00

Matlock Town 1,70

X 3,80

Kidsgrove Athletic 4,10

08:00

Cirencester Town 3,50

X 3,75

Chippenham Town 1,80

08:00

Stamford 5,00

X 4,15

Boston United 1,50

08:00

Weston 1,65

X 3,70

Merthyr Town 4,30

08:00

Rushall Olympic 1,70

X 3,80

Gainsborough 4,10

08:00

Gateshead FC 1,40

X 4,60

Ramsbottom United 5,75

08:00

Chester 1,70

X 3,70

Altrincham 4,00

08:00

Billericay 1,20

X 6,00

Basildon United 10,00

08:00

Moneyfields 2,35

X 3,75

Whyteleafe FC 2,45

08:00

Kidderminster Harriers 1,35

X 4,65

Stafford Rangers 6,75

08:00

Swindon Supermarine 3,80

X 3,80

Bath City 1,75

08:00

St Albans 1,65

X 3,85

Worthing 4,45

08:00

Bishop Stortford 2,15

X 3,55

Peterborough Sports FC 2,80

08:00

Curzon Ashton FC 1,60

X 4,05

Blyth 4,55

08:00

Havant 1,50

X 4,10

Taunton Town 5,00

08:00

Lancaster 3,85

X 3,80

Spennymoor 1,75

08:00

Biggleswade Town 1,60

X 4,10

Ware 4,40

08:00

Lewes 2,45

X 3,55

Bowers Pitsea 2,45

Spain Segunda B Group 1 / Utakmica

21.09.2019

04:00

FC Coruxo 3,25

X 2,95

UD Ibiza Eivissa 2,20

10:00

UP Langreo 2,45

X 2,85

CF Getafe B 2,95

Spain Segunda B Group 2 / Utakmica

21.09.2019

08:30

CA Osasuna B 2,25

X 3,00

Real Union de Irun 3,15

Spain Segunda B Group 3 / Utakmica

21.09.2019

09:00

CF Villarreal II 1,80

X 3,50

Barcelona B 3,75

11:00

Levante B 2,10

X 3,00

UE Llagostera 3,45

Spain Segunda B Group 4 / Utakmica

21.09.2019

10:30

Ucam Murcia CF 1,85

X 3,10

Granada CF B 4,35

11:00

Cordoba 2,20

X 2,90

CD Badajoz 3,25

Switzerland Challenge League / Utakmica

21.09.2019

09:00

FC Stade LS Ouchy 1,93

X 3,55

Chiasso 3,35

10:00

FC Winterthur 1,93

X 3,45

FC Wil 1900 3,45

11:00

Aarau 1,77

X 3,75

Schaffhausen 3,85

Austria Third League East / Utakmica

21.09.2019

08:00

Wiener Viktoria 3,15

X 3,65

Wr. Neustadt 1,95

10:00

SV Leobendorf 3,20

X 3,75

SV Stripfing/Weiden 1,95

Austria Third League Centre / Utakmica

21.09.2019

08:00

WAC (A) 1,85

X 4,05

Asco Atsv Wolfsberg 3,25

10:00

Union Gurten 1,65

X 4,20

SV Allerheiligen 4,00

Austria Third League Tirol / Utakmica

21.09.2019

08:30

FC Kitzbühel 1,55

X 4,45

Telfs 4,30

Scotland Championship / Utakmica

21.09.2019

08:00

Alloa 3,80

X 3,55

Ayr United 1,87

08:00

Morton 3,00

X 3,45

Dundee FC 2,20

08:00

Partick Thistle 2,60

X 3,10

Dunfermline Athletic 2,65

08:00

Inverness 1,67

X 3,70

Queen of South 4,70

08:00

Dundee United 1,45

X 4,35

Arbroath 6,30

Scotland League One / Utakmica

21.09.2019

08:00

Peterhead 2,50

X 3,30

Clyde 2,50

08:00

Stranraer 6,25

X 4,10

Falkirk 1,45

08:00

Forfar 1,85

X 3,60

Montrose 3,60

08:00

East Fife 1,65

X 3,95

Dumbarton 4,15

08:00

Airdrie 3,15

X 3,50

Raith Rovers 2,00

Scotland League Two / Utakmica

21.09.2019

08:00

Stenhousemuir 1,70

X 3,55

Brechin 4,50

08:00

Elgin 4,80

X 4,35

Cove Rangers 1,50

08:00

Queens Park 1,95

X 3,40

Cowdenbeath 3,45

08:00

Annan Athletic 1,75

X 3,60

Stirling Albion 3,95

08:00

Albion 3,25

X 3,65

Edinburgh City 1,90

Scotland FA Cup / Utakmica

21.09.2019

08:00

Broxburn Athletic 3,55

X 4,85

East Stirling 1,65

08:00

Nairn County 1,18

X 6,50

Clachnacuddin 10,00

08:00

Linlithgow Rose 1,25

X 5,75

Huntly 7,25

08:00

Keith FC 4,10

X 4,65

Stirling University 1,55

08:00

Fraserburgh 2,60

X 4,00

Bonnyrigg Rose 2,15

08:00

Turriff United 11,75

X 8,25

Formartine United 1,12

08:00

Inverurie Loco Works 1,30

X 5,75

Wick Academy 6,00

08:00

Spartans 1,30

X 5,50

Deveronvale 6,75

08:00

Strathspey Thistle 1,50

X 5,50

Lossiemouth 3,85

08:00

Forres Mechanics 1,60

X 5,25

Banks O'Dee 3,45

08:00

Buckie Thistle 1,90

X 4,55

Civil Service Strollers FC 2,80

08:00

Dalbeattie Star 2,75

X 4,55

Gala Fairydean 1,90

08:00

Fort William FC 1,70

X 4,85

Vale of Leithen 3,30

08:00

Edinburgh University 2,85

X 4,35

Lochee Utd 1,95

08:00

Cumbernauld Colts 2,20

X 4,25

Penicuik Athletic FC 2,45

08:00

Gretna 2008 5,25

X 4,90

Hill of Beath Hawthorn FC 1,40

Portugal Segunda Liga / Utakmica

21.09.2019

04:00

Oliveirense 2,25

X 3,20

FC Porto B 2,95

09:00

Nacional Madeira 1,85

X 3,40

Penafiel 3,80

09:00

Academica Viseu 2,35

X 3,05

SC Farense 2,85

09:00

Desportivo Chaves 1,65

X 3,55

Covilha 4,65

Nizozemska Eerste Divisie / Utakmica

21.09.2019

11:45

Helmond Sport 2,45

X 3,35

FC Oss 2,55

Belgium First Division B / Utakmica

21.09.2019

09:00

Excelsior 2,60

X 3,15

Kfco Wilrijk 2,50

12:30

Westerlo 2,45

X 3,10

St Gilloise 2,70

Turkey First League / Utakmica

21.09.2019

05:00

Umraniyespor 1,90

X 3,30

Boluspor 3,75

07:30

Osmanlispor 2,20

X 3,20

Altinordu Spor 3,05

07:30

Altay Izmir 1,85

X 3,30

Kecioerenguecue 3,80

10:00

Adana Demirspor 2,00

X 3,25

Bursaspor 3,50

Cyprus Division 1 / Utakmica

21.09.2019

09:00

Omonia 2,75

X 3,30

Apollon Limassol 2,35

11:00

AEL Limassol 1,65

X 3,55

Doxa K. 4,60

Sweden Superettan / Utakmica

21.09.2019

05:30

Varbergs Bois FC 1,45

X 4,35

Syrianska FC 5,75

08:00

Dalkurd FF 2,60

X 3,30

Oesters 2,50

08:00

Jönköping 1,50

X 4,00

Norrby IF 6,00

Norveška 1. podjela / Utakmica

21.09.2019

07:30

Kongsvinger 2,00

X 3,60

Ullensaker 3,05

Finland Veikkausliiga / Utakmica

21.09.2019

04:00

FC Honka 2,60

X 3,20

HJK Helsinki 2,65

06:00

KPV Kokkola 2,50

X 3,10

Rovaniemi 2,80

09:00

Hifk 2,30

X 3,05

Seinajoen JK 3,15

Finland Ykkonen / Utakmica

21.09.2019

06:00

Myllykoski 2,95

X 3,80

FC Kooteepee 2,00

06:00

Jaro FF 1,70

X 3,95

TPV Tampere 3,95

06:00

Musan Salama 2,80

X 3,45

AC Oulu 2,20

08:00

AC Kajaani 1,80

X 3,90

Eif 3,45

Češka prva liga / Utakmica

21.09.2019

08:30

Slovacko 1,57

X 3,60

Teplice 6,20

08:30

Pribram 1,87

X 3,50

MFK Karvina 3,85

08:30

Opava 3,40

X 3,15

Liberec 2,10

11:00

Budweis 5,10

X 4,00

Pilsen 1,57

Malta Premier Division / Utakmica

21.09.2019

10:00

Hibernians FC 1,45

X 4,15

Senglea Athletic 6,00

10:00

Spartans H 2,50

X 3,55

Sirens 2,35

12:00

Balzan 4,10

X 3,60

Valletta FC 1,75

12:15

Sliema Wanderers 1,60

X 3,55

Gudja United 5,00

Češka FNL / Utakmica

21.09.2019

02:15

MFK Chrudim 1,75

X 3,40

FC Graffin Vlasim 4,15

02:15

FK Trinec 2,10

X 3,35

Viktoria Zizkov 2,95

02:15

Dukla Prag 1,48

X 4,05

Usti Nad Labem 5,40

08:30

Slovan Varnsdorf 4,30

X 3,45

FK Pardubice 1,70

08:30

SK Lisen 1,90

X 3,40

1. SK Prostejov 3,45

09:00

Hradec Kralove 1,41

X 4,30

Vysehrad 6,00

Russia Premier League / Utakmica

21.09.2019

05:00

FC Akhmat Grozny 2,20

X 3,05

Samara 3,30

10:00

St. Petersburg 1,35

X 4,50

Rubin Kazan 8,60

10:00

Tambov 4,60

X 3,30

FK Rostov 1,80

Ruska nacionalna liga / Utakmica

21.09.2019

06:00

FC Nizhny Novgorod 1,85

X 3,05

Avangard Kursk 4,15

07:00

Spartak 2 2,50

X 3,05

Neftekhimik Nizhnekamsk 2,70

08:00

Chayka Peschanokopskoye 2,00

X 3,05

Krasnodar-2 3,80

08:00

Torpedo Moscow 1,90

X 3,30

Tom Tomsk 3,70

08:00

Lisma Mordovia Saransk 2,05

X 3,05

Tekstilshik-Telecom Ivanovo 3,55

09:00

Kaliningrad 2,70

X 2,85

Rotor Volgograd 2,65

09:00

Worenesch 3,60

X 3,05

FK Khimki 2,00

09:00

Torpedo Armavir 2,40

X 2,85

Luch-Energia Vladivostok 3,00

09:00

Chertanovo 2,20

X 3,05

Shinnik Jaroslavl 3,20

Slovačka Superliga / Utakmica

21.09.2019

09:00

Dunajska Streda 1,40

X 4,55

MFK Ruzomberok 6,50

11:00

MSK Zilina 1,20

X 6,00

Pohronie 10,00

11:00

Nitra 2,20

X 3,25

MFK Zemplin Michalovce 3,00

11:00

FK Sered 2,00

X 3,40

Zlate Moravce 3,20

Slovenija PrvaLiga / Utakmica

21.09.2019

10:00

Aluminij 1,55

X 3,85

Tabor Sezana 5,00

Hungary Cup / Utakmica

21.09.2019

03:45

Egri FC 32,00

X 10,75

Vidi FC 1,03

07:00

Heviz 22,00

X 8,50

Mezokövesd Zsory 1,07

07:00

Cegledi Vse 1,70

X 3,80

Papai Perutz FC 4,05

07:00

Sarvar 11,75

X 7,25

Debrecen 1,14

07:00

Putnok VSE 12,50

X 8,50

Paksi 1,10

07:00

Dunaharaszti MTK 22,00

X 8,50

Budapest Honved 1,07

07:00

Sbtc Kft 6,75

X 4,80

Szolnoki Mav FC 1,35

07:00

Erdi 7,00

X 4,65

Diosgyor 1,35

07:00

Velence SE 9,50

X 6,00

Szeged 2011 1,20

07:00

FC Hatvan 13,00

X 6,75

Ujpest Dozsa 1,15

11:00

Debreceni VSC II 5,25

X 4,10

Csakvari TK 1,50

Romania League 1 / Utakmica

21.09.2019

06:00

CS Voluntari 2,20

X 3,15

Academica Clinceni 3,05

08:30

ACS Sepsi 2,30

X 2,95

FC Hermanstadt 3,05

11:30

FC Astra 2,05

X 3,30

Dinamo Bukurešt 3,20

Srbija Superliga / Utakmica

21.09.2019

08:00

FK Indjija 2,80

X 3,00

Radnicki Nis 2,40

10:00

FK Cukaricki Stankom 1,55

X 3,50

FK Mladost Lucani 5,50

10:00

FK Rad 2,00

X 3,15

Radnik Surdulica 3,55

10:00

FK Spartak Zlatibor Voda 1,70

X 3,40

Habitpharm Javor 4,75

10:00

Napredak Krusevac 2,10

X 3,20

Backa Topola 3,15

12:00

Vojvodina 1,40

X 4,10

FK Vozdovac 6,75

12:00

FK Mačva Šabac 1,75

X 3,50

FK Proleter Novi Sad 4,20

Croatia 1.HNL / Utakmica

21.09.2019

08:30

NK Slaven Belupo 2,50

X 3,25

HNK Gorica 2,45

11:00

NK Varazdin 13,00

X 5,50

Dinamo Zagreb 1,18

Poland Ekstraklasa / Utakmica

21.09.2019

07:00

LKS Lodz 2,10

X 3,35

Arka Gdynia 3,25

09:30

Lechia Gdansk 1,87

X 3,40

Kielce Korona 3,95

12:00

Slask Wroclaw 2,00

X 3,40

Zaglebie Lubin 3,55

Poljska I Liga / Utakmica

21.09.2019

09:00

Stal Mielec 1,50

X 3,85

Belchatow 5,75

10:00

Chrobry Glogow 2,35

X 2,95

Odra Opole 3,00

10:00

Zaglebie Sosnowiec 2,20

X 3,05

GKS Jastrzebie 3,15

10:00

MKS Chojniczanka Chojnice 2,15

X 3,30

Radomiak Radom 3,00

11:10

Sandecja Nowy Sacz 2,10

X 3,10

Warta Poznan 3,35

12:00

Termalica Bruk Bet Nieciecza 2,35

X 3,05

Miedz Legnica 2,85

Ireland Division 1 / Utakmica

21.09.2019

12:45

Athlone Town 3,90

X 3,90

Galway FC 1,70

12:45

Wexford Youths 5,25

X 4,00

Cabinteely FC 1,50

12:45

Bray Wanderers 2,35

X 3,35

Drogheda 2,65

12:45

Cobh Ramblers 3,65

X 3,50

Longford 1,85

Južna Afrika ABSA Premiership / Utakmica

21.09.2019

07:00

Chippa Utd 2,35

X 2,85

Bloemfontein Celtic 3,05

07:00

Vasco da Gama 2,20

X 2,85

Black Leopards 3,45

07:00

Polokwane City 2,65

X 2,80

Supersport United 2,75

10:00

Mamelodi Sundowns 1,65

X 3,30

Maritzburg United 5,50

12:15

Bidvest Wits 2,65

X 2,80

Orlando Pirates 2,70

Wales Premier League / Utakmica

21.09.2019

07:30

Carmarthen Town AFC 8,00

X 5,50

TNS 1,25

07:30

Bala Town 2,50

X 3,35

Cardiff Met University 2,50

07:30

Penybont 2,35

X 3,50

Airbus UK Broughton 2,60

Northern Ireland Premier League / Utakmica

21.09.2019

08:00

Coleraine 2,90

X 3,60

Crusaders 2,10

08:00

Glentoran 1,18

X 6,00

Warrenpoint Town 10,75

08:00

Cliftonville 1,16

X 6,50

Institute 12,00

Israel First League / Utakmica

21.09.2019

09:00

Maccabi Netanya 1,75

X 3,40

Hapoel Kfar Saba 4,40

10:00

Sectzya Nes Ziona 4,60

X 3,30

Bnei Yehuda Tel Aviv 1,70

11:30

Hapoel Kiryat Shmona 3,35

X 3,15

Beitar Jerusalem 2,05

11:30

Maccabi Tel Aviv 2,00

X 3,15

Maccabi Haifa 3,50

Brazil Serie A / Utakmica

21.09.2019

08:00

Botafogo RJ 3,65

X 3,05

SAO Paulo SP 2,10

14:00

Cruzeiro 3,70

X 3,25

Flamengo 2,00

Argentina Superliga / Utakmica

21.09.2019

10:15

Estudiantes (Arg) 1,87

X 3,05

CA Patronato 4,55

12:30

Defensa y Justicia 2,10

X 3,00

Huracan 3,70

14:45

San Lorenzo 3,20

X 2,95

Boca Juniors 2,30

USA Major League Soccer / Utakmica

21.09.2019

13:30

Atlanta United FC 1,77

X 4,20

San Jose Earthquakes 3,85

15:00

Vancouver 3,25

X 3,80

Columbus Crew 2,05

Brazil Serie B / Utakmica

21.09.2019

08:00

Guarani 2,35

X 2,75

Parana 3,15

13:30

Bragantino 1,41

X 3,90

Londrina PR 6,90

Peru 1st League / Utakmica

21.09.2019

12:15

Union Comercio 1,90

X 3,40

Academia Cantolao 3,65

Ekvador Serie A / Utakmica

21.09.2019

14:15

America 3,05

X 3,25

Club Sport Emelec 2,15

Urugvaj Primera Division / Utakmica

21.09.2019

13:00

Juventude 4,35

X 3,40

Penarol Montevideo 1,70

Japan J-2-League / Utakmica

21.09.2019

03:00

V-Varen Nagasaki 2,70

X 3,35

Kyoto 2,30

03:00

Ventforet Kofu 1,90

X 3,30

Niigata Albirex 3,60

04:00

Zwiegen Kanazawa 1,70

X 3,75

Renofa Yamaguchi 4,00

China Super League / Utakmica

21.09.2019

05:35

Hebei Zhongji 2,05

X 3,60

Tianjin Teda 3,25

05:35

Shandong Luneng 1,60

X 4,20

Shanghai Shenhua 4,60

Bulgaria First League / Utakmica

21.09.2019

08:30

Botev Vratsa 1,60

X 3,75

Dunav Ruse 4,85

11:00

Slavia Sofia 4,30

X 3,50

Levski Sofia 1,70

Ukrajina premijer Liha / Utakmica

21.09.2019

05:00

FK Lviv 1,97

X 3,15

Olimpik Donjeck 3,60

08:00

Zorya Lugansk 1,57

X 3,70

Illičivec Mariupol 5,30

Singapurska Premier liga / Utakmica

21.09.2019

03:30

Home 2,00

X 3,65

Geylang 3,10

Njemačka Oberliga NOFV Nord / Utakmica

21.09.2019

05:00

FC Hertha 03 Zehlendorf 1,45

X 4,65

Brandenburger SC 5,00

05:30

VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 3,15

X 4,30

VfL Halle 1,80

06:00

FC Oberlausitz Neugersdorf 1,60

X 4,35

TV Askania Bernburg 4,20

06:00

1. FC Merseburg 1,45

X 4,70

FSV Martinroda 4,95

06:00

Carl Zeiss Jena II 2,30

X 3,80

FSV Wacker 90 Nordhausen II 2,50

06:00

Plauen 2,30

X 3,70

SG Union Sandersdorf 2,55

Germany Oberliga Hessen / Utakmica

21.09.2019

06:00

Hessen Kassel 1,25

X 6,75

TUS Dietkirchen 6,75

07:00

Eintracht Stadtallendorf 1,25

X 6,50

SV Neuhof 6,75

07:00

Türk Gücü Friedberg 2,25

X 4,20

SV Rot-Weiss Walldorf 2,40

07:00

1. Hanauer FC 93 3,55

X 4,20

FC 1931 Eddersheim 1,75

08:30

SC Waldgirmes 3,65

X 4,30

SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 1,70

10:00

SC Hessen Dreieich 1,60

X 4,70

SV Steinbach 3,90

England Northern Premier League / Utakmica

21.09.2019

08:00

Grantham Town 1,80

X 3,75

Bamber Bridge 3,50

08:00

Atherton Collieries 2,30

X 3,70

Mickleover Sports 2,55

08:00

South Shields 1,70

X 3,85

Basford United 4,10

08:00

Stalybridge 2,15

X 3,75

Radcliffe 2,75

Engleska Southern League Central Division / Utakmica

21.09.2019

08:00

Nuneaton Town FC 2,20

X 3,55

Alvechurch 2,75

Egipatska Premier liga / Utakmica

21.09.2019

07:00

Talaea El Gaish 2,45

X 2,95

Al-Mokawloon Al-Arab 2,85

09:30

El Gouna FC 2,45

X 2,95

Ismaily SC 2,85

12:00

Pyramids FC 1,55

X 3,60

Enppi Club 5,50

Koreja K Liga 1 / Utakmica

21.09.2019

02:00

Pohang Steelers 2,15

X 3,25

FC Seoul 3,05

02:00

Jeju United 2,30

X 3,00

Seongnam Ilhwa Chunma 3,00

04:00

Suwon Blue Wings 1,85

X 3,30

Sangju Sangmu Phoenix 3,90

Slovačka 2. Liga / Utakmica

21.09.2019

07:30

Puhov 1,80

X 3,65

STK 1914 Samorin 3,70

07:30

Tatran Liptovsky Mikulas 2,40

X 3,35

Dubnica 2,60

07:30

KFC Komarno 2,55

X 3,25

Banska Bystrica 2,50

07:30

Slovan Bratislava B 2,80

X 3,60

MSK Zilina II 2,15

Latvija Virsliga / Utakmica

21.09.2019

05:00

FK Jelgava 5,00

X 3,55

Rigas Futbola Skola 1,60

06:00

FK Spartaks 2,40

X 3,60

FK Liepaja 2,45

Rumunjska liga 2 / Utakmica

21.09.2019

02:00

Dacia Mioveni 2,20

X 3,20

Dunarea Calarasi 2,95

02:00

CS Sportul Snagov 9,75

X 5,25

FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1,25

02:00

AFC Turris-Oltul Turnu Magurele 1,55

X 3,70

ACS Energeticianul 5,50

02:00

Juventus Colentina Bucuresti 4,25

X 3,25

Metaloglobus Bukurešt 1,80

02:00

Pandurii 4,90

X 3,95

UTA Arad 1,55

03:30

Concordia Chiajna 2,55

X 3,15

SCM Argesul Pitesti 2,60

07:30

ACS Asu Politehnica Timisoara 2,25

X 3,30

Scolar Resita 2,85

Njemačka Oberliga Hamburg / Utakmica

21.09.2019

05:00

TUS Dassendorf 1,22

X 6,50

Hamm United FC 7,50

06:00

Meiendorfer SV 2,80

X 4,05

TSV Buchholz 08 2,00

Argentina Primera B / Utakmica

21.09.2019

12:30

CSD Flandria 2,20

X 2,90

Almirante Brown 3,20

Kuwait Premier League / Utakmica

21.09.2019

10:35

Al-Qadsia 1,80

X 3,30

Al-Arabi 4,20

Ukrajina Persha Liha / Utakmica

21.09.2019

06:00

Slavutych Cherkasy 2,60

X 3,50

Girinik-Sport 2,30

07:00

Kremin Kreminčuk 3,45

X 3,80

Chernomorets Odessa 1,85

07:30

FC Balkany 2,25

X 3,35

Prikarpatija Ivano-Frankivsk 2,80

08:00

Rukh Vynnyky 1,90

X 3,40

Obolon-brovar Kiev 3,50

10:00

FC Metalist 1925 2,35

X 3,25

Volyn Lutsk 2,75

Venezuela Primera Division / Utakmica

21.09.2019

14:00

Portuguesa FC 2,40

X 3,15

Deportivo Tachira 2,70

14:00

Carabobo 1,90

X 3,20

Aragua FC 3,85

14:00

Lala FC 2,80

X 3,10

Zamora FC 2,40

14:00

Estudiantes DE Caracas 2,75

X 3,10

Academia Puerto Cabello 2,40

Albanija Kategorija Superiore / Utakmica

21.09.2019

08:00

Skenderbeu Korča 1,80

X 3,35

Teuta 3,95

08:00

Kukeš 2,05

X 3,25

Tirana 3,35

Maroko Botola Pro / Utakmica

21.09.2019

09:00

Mouloudia Oujda 2,95

X 2,70

Fus Fath Union Sportive Rabat 2,60

Iran Azadegan liga / Utakmica

21.09.2019

06:00

Fajr Sepasi FC 1,65

X 3,40

Arman Gohar Sirjan 4,90

06:15

Navad Urmia FC 1,80

X 3,05

Qashqai Shiraz 4,75

06:30

Mes Kerman FC 1,85

X 3,05

Malavan Bandar Anzali FC 4,35

06:30

Oxin Alborz 1,75

X 3,15

Damash Gilan 4,90

06:30

Mes Rafsanjan FC 1,25

X 4,75

Shahrdari Tabriz 10,00

06:45

Khosheh Talaei 1,85

X 3,00

Rayka Babol FC 4,50

06:45

Baderan Tehran 2,25

X 3,05

Persepolis Pakdasht 3,10

07:00

Sepidroud Rasht 2,30

X 2,85

Aluminium Arak FC 3,20

08:15

Esteghlal Khuzestan 2,15

X 3,00

Niroye Zamini Tehran 3,30

Sweden Damallsvenskan / Utakmica

21.09.2019

07:00

IF Limhamn Bunkeflo 4,80

X 5,00

Kristianstads DFF 1,45

07:00

Djurgaardens IF 6,50

X 4,95

Goteborg FC 1,35

Bosna i Hercegovina Premier liga / Utakmica

21.09.2019

08:30

FK Sloga Simin Han 3,15

X 3,25

FK Sarajevo 2,10

08:30

Mladost Doboj Kakanj 2,35

X 3,25

Sloboda Tuzla 2,70

11:00

Borac Banja Luka 1,95

X 3,25

Sir Brijeg (BIH) 3,60

11:30

Željezničar 1,50

X 3,55

Radnik Bijeljina 6,50

Tajlandska tajlandska liga 1 / Utakmica

21.09.2019

05:00

Sukhothai FC 2,55

X 3,20

Muang Thong United 2,55

06:00

Suphanburi 2,15

X 3,25

Ratchaburi 3,05

07:00

Bangkok United 2,45

X 3,25

Chiangrai United 2,60

Kina liga jedan / Utakmica

21.09.2019

02:00

Sichuan Annapurna 1,75

X 3,55

Nantong Zhiyun 4,00

03:30

X. Tianshan Leopard 1,55

X 4,05

Shanghai Shenxin 4,90

05:30

Hangzhou Lvcheng 2,00

X 3,55

Peking Baxi 3,10

Danska 2. Divizija / Utakmica

21.09.2019

04:00

Vejgaard B 4,70

X 4,05

Aarhus Fremad 1,55

05:30

VSK Arhus 2,20

X 3,50

FC Sydvest 05 2,75

06:00

Frem 2,20

X 3,25

Vanløse IF 2,95

06:00

Næsby BK 3,30

X 3,70

Thisted 1,90

06:00

Hillerod 2,75

X 3,65

HIK 2,15

06:00

Middelfart G&bk 2,10

X 3,45

Brabrand 3,05

07:00

Skovshoved 2,35

X 3,45

FA 2000 2,55

Sweden 2nd Division Norrland / Utakmica

21.09.2019

05:00

Gottne IF 6,00

X 4,80

IFK Lulea 1,40

06:00

Anundsjo IF 8,25

X 6,50

Friska Viljor FC 1,22

06:00

Ytterhogdals IK 1,55

X 4,35

Skelleftea 4,45

06:00

Kramfors-Alliansen 2,70

X 3,80

IFK Timraa 2,15

06:00

IFK Umea 1,80

X 3,85

Taftea IK 3,40

07:00

Sandviks 2,25

X 4,05

IFK Ostersund 2,40

07:00

Piteaa IF 1,50

X 4,55

Umeå FC 4,75

Segunda Divizija Urugvaj / Utakmica

21.09.2019

07:00

Villa Espanola 2,40

X 3,10

Torque 2,75

12:30

Rentistas 2,15

X 3,20

Deportivo Maldonado 3,15

12:30

Villa Teresa 2,00

X 3,40

Albion FC 3,35

Brazil Serie C / Utakmica

21.09.2019

14:00

Sampaio Correa MA 2,05

X 3,05

Confianca SE 3,55

Kenija Premier liga / Utakmica

21.09.2019

05:00

Mathare United FC 2,30

X 2,95

Ulinzi Stars FC 3,15

06:00

Wazito 2,40

X 3,00

AFC Leopards SC 2,85

06:00

Kisumu All Stars FC 2,60

X 2,85

Nzoia United 2,75

Italija Campionato Primavera / Utakmica

21.09.2019

03:00

Bologna (U19) 2,45

X 3,45

Napoli (U19) 2,50

05:00

Inter Milan (U19) 2,30

X 3,45

Fiorentina (U19) 2,65

07:00

Lazio Roma (U19) 1,65

X 3,95

Pescara (U19) 4,05

09:00

Genoa 1893 (U19) 2,25

X 3,45

Sassuolo (U19) 2,80

Russia Youth League / Utakmica

21.09.2019

02:30

Zenit Mladi (U21) 1,20

X 6,00

Rubin Kazanj Mladi (U21) 10,50

03:00

Dinamo Moskva Mladi (U21) 1,18

X 6,00

PFC Sochi Youth (U21) 11,00

04:00

FC Orenburg (U21) 5,75

X 4,20

Lokomotiva Moskva Mladi (U21) 1,45

Oman Pro ligi / Utakmica

21.09.2019

07:40

Mirbat SC 3,10

X 3,20

Sohar 2,15

09:40

Fanja SC 2,55

X 3,20

Al-Seeb 2,55

10:00

Saham 1,85

X 3,50

Oman FC 3,65

Bugarska 2. Liga / Utakmica

21.09.2019

08:00

Hebar 1,95

X 3,40

Liteks 3,35

09:00

Spartak Pleven 2,55

X 3,45

Chernomorets Pomorie 2,40

10:00

Botev Galabovo 1,70

X 3,75

Strumska Slava 4,15

Kazahstanska liga / Utakmica

21.09.2019

03:00

Okžetpes 2,45

X 3,00

Irtiš 2,80

06:00

Kajzar Kizilorda 6,50

X 4,30

Kairat Almaty (KAZ) 1,40

06:00

Taraz 2,25

X 3,05

FK Atyrau 3,05

Hrvatska 2.HNL / Utakmica

21.09.2019

06:30

Cibalia 2,35

X 3,20

HNK Hajduk II 2,75

08:30

Solin 1,45

X 4,10

Bijelo Brdo 6,50

08:30

Orijent 2,10

X 3,25

NK Croatia Zmijavci 3,15

08:30

NK Hrvatski Dragovoljac 1,60

X 3,55

Kustosija 5,25

08:30

Radnik Sesvete 2,60

X 3,05

HNK Sibenik (CRO) 2,60

11:00

NK Medimurje Cakovec 2,45

X 3,15

NK Dinamo Zagreb II 2,65

Sweden Division 1 Sodra / Utakmica

21.09.2019

05:00

Lindome GIF 4,30

X 3,70

Ljungskile SK 1,65

07:00

Tvaakers IF 1,60

X 3,80

Atvidaberg 4,65

08:00

Torns IF 2,05

X 3,40

Eskilsminne IF 3,20

08:00

Assyriska Turab. IK Jkp 2,60

X 3,35

Utsiktens BK 2,40

Russia 2nd Division West / Utakmica

21.09.2019

03:00

FK Olimp Khimki 3,75

X 3,45

Zenit 2 1,85

05:00

Znamja Truda 2,40

X 3,20

Torpedo Vladimir 2,65

06:00

Leningradets 1,35

X 4,75

Zvezda Sankt-peterburg 6,75

08:00

Lok Moscow 2 2,85

X 3,30

Veles 2,25

Russia 2nd Division Ural Volga / Utakmica

21.09.2019

04:00

Čeljabinsk 1,65

X 3,65

Torpedo Dimitrovgrad 4,55

05:00

Novotroitsk 4,20

X 3,85

FK Tyumen 1,65

05:00

FK Zenit Izhevsk 2,25

X 3,45

FC Zvezda Perm 2,70

07:00

Akron Tolyatti 2,20

X 3,45

Ural 2 2,80

Finska Kakkonen / Utakmica

21.09.2019

06:00

FC Vaajakoski 1,65

X 4,05