Bahis kuponunda
Futbol(48) OyunKaç gol?Bir sonraki gol?
1X2-+1X2
Fortuna Dusseldorf (U19) - FC Viktoria Köln (U19) 45´ 1:1 1,70 3,05 5,25 2.5 5,25 1,12 1,60 5,25 3,40
+ 9
Wuppertaler SV (U19) - 1 FC Cologne (U19) 45´ 0:1 37,00 9,75 1,05 2.5 2,45 1,45 4,95 7,00 1,30
+ 10
FSV Mainz 05 (U19) - FC Ingolstadt 04 (U19) 45´ 0:1 2,85 3,15 2,30 2.5 2,15 1,60 1,45 5,75 3,90
+ 10
Chemnitzer FC (U19) - Werder Bremen (U19) 45´ 1:2 27,00 9,00 1,06 4.5 3,40 1,25 4,00 11,75 1,30
+ 10
VfL Bochum (U19) - M'gladbach (U19) 45´ 0:2 33,00 9,50 1,05 2.5 5,50 1,12 2,60 5,50 1,80
+ 10
Karlsruher SC (U19) - VfB Stuttgart (U19) 0:0 5,25 4,40 1,45 2.5 2,45 1,45 2,85 21,00 1,40
+ 23
FC Coruxo - Ibiza Eivissa 0:0 3,25 2,90 2,20 1.5 2,70 1,40 2,30 7,75 1,85
+ 31
Oliveirense - FC Porto B 0:0 2,20 3,15 2,95 1.5 3,20 1,30 1,85 10,50 2,15
+ 28
FC Honka - HJK Helsinki 0:0 2,45 3,10 2,60 1.5 3,20 1,30 1,95 10,50 2,00
+ 21
FK Trinec - Viktoria Zizkov 76´ 3:2 1,22 4,40 22,00 5.5 1,75 1,90 3,75 1,75 3,60
+ 7
Dukla Praha - Usti Nad Labem 75´ 2:1 1,14 5,75 30,00 3.5 1,90 1,75 2,75 1,90 4,50
+ 8
MFk Chrudim - FC Graffin Vlasim 76´ 1:1 3,65 1,65 4,60 2.5 1,75 1,85 3,30 1,75 4,00
+ 7
V-Varen Nagasaki - Kyoto 45´ 1:0 1,50 3,50 6,50 1.5 4,30 1,18 2,55 4,30 2,05
+ 16
Ventforet Kofu - Niigata Albirex 45´ 1:1 2,20 2,40 4,25 2.5 3,70 1,22 1,95 3,70 3,05
+ 15
Zwiegen Kanazawa - Renofa Yamaguchi 0:0 1,65 3,85 4,15 2.5 2,20 1,55 1,55 17,75 2,55
+ 32
Home United - Geylang 19´ 2:0 1,12 8,00 17,00 3.5 4,15 1,18 1,75 16,75 2,15
+ 21
Pohang Steelers - FC Seoul 90´ 2:1 1,04 10,00 50,00 3.5 1,12 4,70 8,25 1,12 10,00
+ 5
Jeju United - Seongnam Ilhwa 90´ 3:0
+ 0
Suwon Blue Wings - Sangju Sangmu Phoenix 0:0 1,85 3,30 3,75 1.5 3,10 1,30 1,65 10,00 2,50
+ 23
CS Sportul Snagov - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 90´ 0:1
+ 0
Dacia Mioveni - FC Dunarea Calarasi 90´ 1:0
+ 0
Pandurii - UTA Arad 90´ 2:5
+ 0
Juventus Bükreş - FC Metaloglobus Bucuresti 90´ 2:2 9,25 1,12 9,50 4.5 1,12 4,75 9,00 1,12 9,25
+ 6
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele - ACS Energeticianul 90´ 2:0
+ 0
Concordia Chiajna - Agres Pitesti 18´ 0:1 6,00 3,95 1,50 2.5 2,60 1,40 2,00 8,50 2,05
+ 24
Calcutta Customs - George Telegraph FC 44´ 2:1 1,40 4,05 8,25 3.5 3,05 1,30 2,70 3,05 2,40
+ 7
MC EL Eulma - Usm Annaba 54´ 0:0 2,90 2,15 3,40 1.5 1,35 2,75 2,50 2,75 2,85
+ 9
RC Arba - AS Khroub 76´ 3:0 3.5 1,60 2,10 3,25 1,60 5,50
+ 6
Jsm Bejaia - Jsm Skikda 87´ 0:1 43,00 6,00 1,10 1.5 1,22 3,40 5,75 1,22 7,50
+ 5
Bologna (U19) - Napoli (U19) 45´ 1:1 2,55 2,45 3,25 2.5 3,90 1,22 2,15 3,90 2,55
+ 14
FC Zenit St Petersburg (U21) - Rubin Kazan (U21) 63´ 1:0 1,08 7,50 43,00 2.5 1,55 2,30 1,60 3,30 5,50
+ 10
Dinamo Moscow (U21) - PFC Sochi Youth (U21) 45´ 1:0 1,05 9,75 40,00 2.5 2,10 1,65 1,35 5,25 5,25
+ 10
FC Orenburg (U21) - Lokomotiv Moscow (U21) 0:0 5,50 4,15 1,45 2.5 2,20 1,60 2,95 17,00 1,45
+ 22
FK Olimp Khimki - Zenit-2 St Petersburg 36´ 0:1 12,50 5,00 1,22 1.5 4,85 1,14 2,80 4,85 1,80
+ 16
FC Chelyabinsk - Torpedo Dimitrovgrad 0:0 1,60 3,65 5,25 1.5 3,50 1,25 1,45 12,00 2,95
+ 19
SHB Da Nang - CLB BD Thanh Hoa 0:0 1,70 3,95 3,80 2.5 2,50 1,45 1,55 22,00 2,40
+ 27
Suwon City FC - Daejeon Citizen 0:0 1,65 3,45 4,80 1.5 3,10 1,30 1,55 10,25 2,85
+ 22
Trakai FK - Vmfd Zalgiris 0:0 5,25 4,40 1,50 1.5 3,90 1,20 2,95 16,75 1,45
+ 14
JK Nomme Kalju (EST) - JK Tallinna Kalev 0:0 1,08 8,00 16,75 2.5 3,45 1,22 1,14 28,00 4,75
+ 16
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 0:0 1,12 7,25 13,50 2.5 3,30 1,25 1,18 28,00 4,30
+ 16
PAOK Thessaloniki - Aris 87´ 0:0 5,75 1,25 7,25 0.5 1,30 3,20 5,50 1,30 6,75
+ 8
FC Odra Petrkovice - Unex Unicov 77´ 3:0 3.5 1,85 1,75 3,45 1,85 3,40
+ 12
SK Benesov - FK Admira Prag 78´ 1:2 24,00 4,55 1,20 3.5 1,75 1,90 3,75 1,75 3,65
+ 12
SK Motorlet Praha - Sparta Prague 73´ 1:2 40,00 6,00 1,12 3.5 1,90 1,75 4,95 1,90 2,60
+ 12
FK Jablonec 97 B - FK Mlada Boleslav B 68´ 2:1 1,16 5,50 22,00 3.5 2,85 1,35 2,00 2,85 3,75
+ 13
Asteras Tripolis - Atromitos Athinon 44´ 0:0 3,15 2,55 2,50 1.5 1,80 1,85 2,45 4,40 2,10
+ 16
Benfica U23 - Academica Coimbra U23 0:0 1,22 5,75 9,25 2.5 2,60 1,40 1,25 25,00 3,80
+ 31
Jutrzenka Giebultow - Motor Lublin 0:0 6,50 4,80 1,35 2.5 2,45 1,45 3,20 21,00 1,35
+ 23
Tenis(6) OyunSet bahisleriBir sonraki oyun?
121212
Bogdan Ionut Apostol - Nicholas David Ionel 2. Set 3:1 2,20 1,60 2 1,22 3,80 5 2,30 1,53
+ 21
Nicoleta Dascalu - Cristina-Andreea Mitu 2. Set 2:1 2,90 1,35 2 1,53 2,30 4 1,60 2,20
+ 20
Aziz Dougaz - Thomas Laurent 2. Set 1:2 6,00 1,09 2 3,80 1,22 4 2,90 1,35
+ 25
Tena Lukas - Amina Anshba 1. Set 5:3 1,27 3,40 1 1,09 6,00 9 1,80 1,90
+ 13
Naoki Tajima - Savriyan Danilov 1. Set 2:4 5,50 1,10 1 9,00 1,03 7 2,20 1,60
+ 20
Jose Fco. Vidal Azorin - Daniel Michalski 1. Set 0:1 3,60 1,25 1 3,20 1,30 2 1,45 2,55
+ 23
Buz Hokeyi(1) OyunKaç gol?Bir sonraki gol?
1X2-+1X2
ORG Junior - Amurskie Tigry Khabarovsk 0:0 10,00 9,25 1,12 6.5 2,35 1,50 3,00 44,00 1,30
+ 38
Basketbol(2) OyunPuanlar/ÇeyrekKaç puan?
1X2+-+-
Dlsu Green Archers - Adamson Falcons 23´ 45:35 1,30 3,15 3 / 35.5 2,00 1,65 153.5 2,05 1,60
+ 30
Phoenix Fuel Masters - NLEX Road Warriors 27´ 65:58 1,30 3,15 3 / 59.5 1,60 2,10 220.5 1,65 2,00
+ 28
Beyzbol(2) OyunInning WinnerKaç puan?
1X21X2+-
Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 7th Inning 2:0 1,30 3,25 5,00 2,80 1,80
+ 9
Doosan Bears - KIA Tigers 5th Inning 3:1 1,05 7,25 3,25 1,60 5,75
+ 8
Badminton(1) OyunPuanlar/SetSet bahisleri
1X2+-12
Momota K. - Chen L. 2. Set 6:10 2,85 1,35 2 / 38.5 1,90 1,70 2 2,35 1,45
+ 7
Ragbi(2) OyunPuanlar/Yarı DevreKaç puan?
1X2+-+-
Melbourne Storm - Parramatta Eels 0:0 1,35 25,00 3,10 11.5 1,22 3,35 30.5 1,40 2,55
+ 19
Yeni Zelanda - Güney Afrika 0:0 1,40 27,00 2,90 15.5 1,22 3,40 37.5 1,35 2,65
+ 20
Göster
Yakında oynanacak karşılaşmalar (511) Lig Oyun
1 x 2
21.09.2019, 10:30 BaBel United FC - PSPS Pekanbaru Endonezya Liga 2
21.09.2019, 10:30 Marco Miceli - Bogdan Bobrov ITF Tunus erkekler
21.09.2019, 11:20 Junhui L / Yuchen L - Ahsan M / Setiawan H China Open Erkekler çiftler
21.09.2019, 11:40 Anthony G. - Antonsen A. China Open Erkekler
21.09.2019, 11:50 Oleksii Krutykh - Juan Ignacio Galarza ITF Romania Men 2,35 1,45
21.09.2019, 12:00 Anna-Lena Friedsam - Nuria Parrizas Diaz ITF Büyük Britanya kadınlar 1,16 4,05
21.09.2019, 12:00 Daniel Dutra Da Silva - Alejandro Gonzalez ITF Spain Men 1,60 2,05
21.09.2019, 12:00 Fukushima Y / Hirota S - Matsutomo M / Takahashi A China Open Kadınlar çiftler 1,40 2,65
21.09.2019, 12:00 Estrella Cabeza-Candela - Angela Fita Boluda ITF İspanya Kadınlar 1,45 2,40
21.09.2019, 12:00 HK Riga - MHK Krylia Sovetov Rusya MHL 2,15 3,90 2,70
Yapılan seleksiyon için güncel karşılaşma yoktur